SEPETİM

PROJELERİMİZ

GÜBRE ÜRETECEK BAYİİ

En az 600 büyükbaş olan çiftliğiniz veya böyle bir çiftlik ile ortak olarak bizim projeye dahil olabilirsin. Türkiyenin en kaliteli gübresini üretmeye bizim destegimiz ile sizde başlayın.

Bizin belirledigimiz kriterlerde ve aynı kalitede ürün üretme olanağı vereceğiz, Tüm ürünler bizim markamız ile ve bizim tarafımızdan en uygun şartlar ile satılacak ( risksiz bir ticarete girmiş olacaksınız ) Reklam, tanitim, ar-ge, pazarlama gibi birçok gider düşük maliyetler ile karşılanmış oluyor.

Büyük üretici olma avantajı ile yurtiçi satışlarda her yerde ürün satışı imkanı ve ihracat imkanı olacak. Tüm aşamalarında destek vereceğimiz üretim ile 5 yıllık hareket plani içinde hibe destek ile yapılan fabrika size rahat kazanc imkanı sağlar.

AVRUPA DA TARIM

Avrupa da kendi tarım arazilerimizde geliştirdiğimiz tarım olanaklarını sizlerle paylaşarak gelir elde etmenizi sağlıyoruz ( sulu tarim ile tarlada meyva sebze üretimi, sera da tarım ve topraksiz tarim seçenekleri ile berry grubu çalı ve meyve ağaçları üretim seçenekleri olacak ) Profesyonel bir yöntem, güçlü bir kadro, üniversite desteği ile yüksek gelir getirecek ürünleri üreterek çok yüksek kazanc imkanı fırsatı var.

Siz bu faaliyette ufak hisseler alarak ; tüm üretim ve satış aşamalarını bizim yapacağımız planda rahat bir ticaret yapmış olursunuz. Bizim gübre kullanılarakta ek verim artışı sayesinde doğal ürünleri verim artışı sayesinde yüksek gelir ile satış imkanı olacak.

MANTAR ÜRETİMİ

Elde edilen katı gübremizi kullanarak bundan yeni bir ürün üretmek için çalışmalar yapıyoruz.

Antioksidan özellikli bir mantar çeşidini üretim çalışmaları devam ediyor. Ar-ge bitince detaylı bilgileri burada size sunacağız.

BALIK YEMİ

Üretilen solucan kapasitesi yeterli seviyeye ulaştıktan sonra, artan solucanlar için bir proje hazırladık. Tübitak ile ar-ge çalışmaları devam ediyor. Çiftlik balıklarına yönelik solucanı yem olarak vereceğimiz ve ek kazanç elde edilecek bu projeyi üretici bayiler ile birlikte yapacağız. Bilgileri yakında size burada sunacağız.