SEPETİM

Temsilci Fırsatı

Temsilci

 • Esnek çalışma sistemi ile ek gelir elde etme imkânı!
 • Doğal solucan gübresi; bahçesinde peyzaja, tarlasında doğal tarıma ilgi duyan herkese hitap etmektedir!
 • Ziraat mühendisliği okuyan öğrenciyseniz, tarım sektöründe bir işte çalışıyorsanız, çevrenizde tarım ile ilgili kişiler, tanıdıklarınız ve akrabalarınız varsa, siz veya aileniz tarım yapıyorsanız bu iş tam size göre!
 • Severek çalışabileceğiniz, doğaya ve tarıma faydalı olarak mutlu olacağınız bir fırsat!
 • Hem kazancınız artsın hem de düzenli bir gelire sahip olun!

Neden Biz?

 • Türkiye'nin en kaliteli ve değerli doğal solucan gübresinin ticaretini yapacaksınız!
 • Kullanan herkesin memnun kalacağı ve çevresine tavsiye edeceği bir ürünü pazarlayacaksınız!
 • Bu sektörde yer almak isteyenlere tanıtıp ticaretinize dahil ederek sürekli kazanç imkânı yakalayacak ve yakalamalarına firsat sağlayacaksınız!
 • Verimli bir üretim ve organik tarım için sende bize katıl!

Temsilci Özellikleri

Temsilcimiz olduktan sonra uygun çevreniz de sizin referans kodunu ile bayi/temsilci olursa sürekli kazanç elde etme fırsatı bulacaksın , güçlü bir satış imkânı oluşacak.

Çok az vakit ayırarak kendinize ve çevrenize faydalı olacağınız yüksek gelir imkânı elde edeceksiniz. Zamanı istediğiniz gibi kullanarak evde, okulda, işte satış imkânı yakalayabileceksiniz.

Çevrenizde tarımla uğraşan herkese doğal solucan gübresi önererek; kalite, verim, kazanç sağlama olanağı bulacaksınız. Sürekli memnun kalacakları, sürekli büyüyen bir ticarete gireceksiniz.

Bilgi ve tecrübelerimizi sizinle paylaşarak en doğru şekilde ve doğru kişilerle iletişime geçmenizi sağlayacağız.

Türkiye'nin en kaliteli ve değerli gübresini siz pazarlayacaksınız.

Kazanç Planı

Satışlardan %10, yükselen cirolarda %5+%5, toplamda %20'ye varan kazanç olanağı sunuyoruz. Diğer bir ifadeyle ilk sipariş ile %10 kazanç elde etmeye başlayacaksınız. Toplam ciro 90.000 TL ve üzerine ulaştığında olunca geçmişe dönük ek %5; toplam ciro 190.000 TL ve üzerine ulaştığında ise %5 kazancın üzerine ilave %5’lik bir kazanç daha elde ederek toplamda %20’ye yakın gelir oluşturacaksınız.

190.000 TL’lik ciroyu geçtikten sonra hem düzenli %20 kazanç, hem de sunacağımız çeşitli projelerde cazip şartlara yer alma fırsatı elde edeceksiniz.

Sizden ürün alan ve bu ticarete dahil olmak isteyen bayi veya temsilci adayları sizin referansınızla bize katılırsa bunların kazançlarından; bayi olurlarsa %5, temsilci olurlarsa %10 sürekli kazanç elde etme olanağı bulacaksınız. Bunların sayısı sınırsız olduğu için gelirinizden fazlasını kazanma imkânı bulabileceksiniz. Sizin referansınızla bayi ve temsilci olandan kazanç oluşacak, onların kazandıracağı yeni bayi ve temsilcilerden fayda sağlayamayacaksınız.

Şartları sonra açıklanacak , hazırladığımız projeler (mantar, balık yemi, organik üretilen meyve-sebze, Avrupa’da tarım imkânı gibi) içinde de yer alabileceksiniz.

Doğrudan satış yapmıyoruz. Bayi ve temsilcilere yönlendirme ile size destek oluyor, gelen talepleri zahmetsiz kazanç olarak sunuyoruz.

180 takvim günü içinde iade imkânı ile ilk siparişinizin toplam tutarı 5.000,00 TL (BeşBinTürkLirası) olmak zorundadır. İlk siparişte %10 temsilci indirimi uygulaması ile stok amaçlı olarak ürünleri 4.500,00 TL (DörtBinBeşYüzTürkLirası) ödeyerek satın almış olacaksınız. Sonraki siparişleriniz 1.000,00 TL (BinTürkLirası) ve üzeri olmalıdır. Talep etmeniz halinde ürünler müşterilerinize firmamız tarafından gönderilecek; zamandan ve nakliye masrafından tasarruf edebileceksiniz.

Ürünlerin Avantajları

2 yıl süren uzun gübre üretim süreciyle en kaliteli katı solucan gübresini üretiyoruz.

Teknolojik imkanlarla katı solucan gübremizin mikroorganizmalar ve mikro elementler dahil tüm yararlı içeriğini alarak mucizevi özellikteki sıvı gübremizi hazırlıyoruz.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları ile en uygun kullanım reçetelerini ve uygulama tekniklerini belirleyerek gübremizin tarım arazilerinde çok verimli ve kaliteli ürünlere dönüşmesini sağlıyoruz.

Sizlere bu konularda destek olacak dosya, afiş, broşür ve raporları müşterilerinize sunma imkânı sağlıyoruz.

Doğal solucan gübremizin yeşil olan tüm bitkilerde kullanabilecek özellikleri sayesinde sulu tarıma, peyzaj alanlarına, seracılığa, meyve-sebze bahçelerine, çiçekçilik ve dekoratif ağaç yetiştiriciliği gibi geniş kesimlere hitap edebileceksiniz.

Katı solucan gübresi bahçe, peyzaj ve fide ekimine uygun olup, 25 kg.’lık çuvallarda sunulmaktadır.

Sıvı solucan gübresi 0.25 cc., 0.50 cc., 1.000 cc., 5.000 cc., 10.000 cc., 20.000 cc.’lik bidonlarda sunulmaktadır.

Sürekli Büyüyen Kazanç Fırsatı

Sadece kendi satışlarınızdan değil, sizin tarafınızdan bu sektörde yer alacak bayi veya temsilcilerden sürekli kazanç imkânı sağlayacaksınız.

Kullanıcılar verim artışı sağladıkça sizden ürün almaya devam edecekler, hatta çevrelerine yayarak size büyük bir pazar sunacaklar.

Pazarlama için Destek

Bayi / Temsilci Bilgilendirme, Pazarlama ve Alt Bayi Bulma Fikirleri

 • Kendi tarlanızda, evinizde, bahçenizde, villanızda, sitenizde kullanın, kullanmak için önerin. Buralarda yapılacak uygulamalar (çimen, ağaç, çiçek) ve elde edilecek başarılı sonuçlar önemli bir referans kaynağı olacaktır.
 • Yakın çevrenizin gübre ihtiyacında kullanması için mutlaka önerin, iyilik yapmış olacaksınız.
 • Özellikle tarım sektöründe faaliyet gösteren ve bu sektöre ürün temin eden kişileri, hatta sektörle doğrudan olmasa da dolaylı olarak irtibatı bulunan, pazarlama imkân ve kabiliyeti olan kişileri portföyünüze dahil ederek yüksek kazanç elde etme olanağı bulabileceksiniz (Ziraat Fakültesi öğrencileri ve öğretim üyeleri, ziraat mühendisleri, zirai ilaç, tohum ve makina satışı yapan firmalar, köy muhtarları, büyük tarla sahipleri vb).
 • Tarım sektöründe olan kişilerle bu çevreye sahip tanıdıklarınıza sizin referansınız ile mutlaka bayi / temsilci olmalarını önerin. Böylece siz de o kişilerin kapsama alanına dolaylı olarak ve satışlarından pay alarak dahil olabileceksiniz.
 • Pazarlama çevresi ve ikna kabiliyeti olan kişilere ulaşın, sizin referansınız ile mutlaka bayi / temsilci olmalarını önerin.
 • Türkiye’nin en kaliteli ve etkili gübresini satıyorsunuz, kaliteden ödün vermediğimizi unutmayın.
 • Sunulan reçetede belirtilen uygulama zaman ve miktarına riayet edilmeli ve ürün doğru şekilde kullanılmalıdır. İstenilen sonuca ulaşabilmek için toprak kalitesi çok önemlidir. Kullanımdan önce toprak analizi yapılması, varsa öncelikle toprağın ihtiyacı olan eksiklerin giderilmesi, daha sonra gübremizin kullanılması önerilmektedir. Doğu etki bu şekilde istenilen seviyede olacaktır.

Bayi / Temsilci Satış Pazarlama Sistemi bir Piramit Sistemi Değildir!

Sadece sizin referansınız ile gelen yeni üyelerden kazanç elde edebileceğiniz, tek halkası olan, belli bir kazanç yüzdesini geçmeyen, üretici için de makul bir sistemdir (Örnek: temsilci ise %10, bayi ise %20 kazanç ile başlar + elde edeceği toplam ciro üzerinden %5+%5 toplamda %10’u geçmeyen bir miktar daha kazanır, toplamda %20-30 kazanca ulaşır. Buna ek olarak kendi referansı ile bulacağı kişilerin satış cirosundan (bayi ise %5, Temsilci ise %10) kazanç elde edeceği bir yapı ile en fazla %30-35 kazanç elde edecektir. ). Diğer alt bayii ve temsilciler de sizin gibi ilk kazançlarını yukarda belirttiğim oranda kazanırlar.

Kazancın Elde Edilmesi ise Şöyle Olacaktır

Örneğin Temsilci olarak giriş yaptınız ve 1000 birim satış yaptınız. Bu satışlardan dolayı ek kazanç limitini iki kez geçtiğinizi düşünelim. Bu durumda %10 + %5 + %5, toplamda %20, diğer bir ifadeyle 200 birim kazanç elde etmiş olacaksınız. Ayrıca sizin referansınız ile 1 bayii ve 10 temsilci bulduğunuzu ve bunların da sizin kadar satış yaptığını düşünelim (referans ile kayıt yapacak kişi sayısı sınırsız olacaktır, ancak herkes sadece referansı ile üye olan kişilerden kazanç payı elde edebilecektir).

Bunlardan, Bayi için %5, yani 50 birim + Temsilci için %10, yani 100 birim x 10 kişi ile 1000 birim, toplamda ise 200 + 50 + 1000 = 1250 birim kazanç elde etmiş olacaksınız. Görüldüğü üzere kendi çabanızın haricinde yüksek bir ek gelir imkânı sağlayacaksınız. En önemlisi de ürünü kullananlar verim artışından elde edecekleri kazanç ile mutlu olacakları için hem kendileri yeniden sipariş verecekler hem de çevrelerine önererek size yeni yeni kazanç imkanları sağlayacaklardır.

Gübremizin Kalitesini Şu İfadeler ile Açıklayın

Düzenli ve aynı tür yem vererek solucanlardan her zaman aynı kalite standartlarında gübre alınmaktadır. Ayrıca bu konuda faaliyet gösteren birçok işletmenin aksine gübrenin olgunlaşması, içeriğinin %100 solucan gübresi kalması ve kaliteli bir gübre olmasını sağlayan sölem sıvısının yeterince gübreye karışması amacıyla ancak 2 yıl içinde kullanıma hazır hale getirip satışa sunulmaktadır. Her ne kadar ana element kısmında birbirine yakın özelliklerde gibi görünen analiz değerleri olsa da bitkiye en önemli katkıyı sağlayacak yararlı mikroorganizma ve mikro element detayları analiz sonuçlarında bulunmadığından gerçek fark çoğu zaman uygulama sonunda görülebilmektedir.

Sıvı gübre üretimi ise 30 yıllık tecrübesi olan bu konuda uzman yurtdışı merkezli bir üreticiden alınan bilgiler çerçevesinde geliştirilen makinalarla ve yukarıda ifade edilen kalitede üretilen katı gübre içeriğinin çok zengin mikro elementleri ve yararlı mikroorganizmaları alınarak hazırlanmaktadır. Böylece daha az miktarlarda kullanımda bile daha etkili sonuçlar alınması sağlanmaktadır.

Belirtilen kalite standartlarını yurtdışı merkezli firmanın danışmanlığı, Selçuk Üniversitesi desteği ile laboratuvar uygulamaları ve sahada ciddi AR-GE çalışmaları yaparak elde ediyor, uygun reçeteyi sizlere sunuyoruz.

Katı gübre yalnız fide ekiminde ve ev bahçe uygulamalarında önerilmektedir. Bitki katı gübreyi de sıvı formda alabildiği için sulama veya yağmur ile besinlerini toprağa verir. Köklere isabet etmesi ve emilimin başarısı ancak %10 nispetinde olabilmektedir. Sıvı kullanımında ise gübre püskürtme ile yapraktan verildiği için katı gübrenin aksine çok az bir kısmı toprağa düşer ve bitki gübrenin %80’ini ve alabileceği faydanın çoğunu almış olur. Kullanım miktarı ve gübre için harcanan kaynak dikkate alındığında katı gübrenin sıvı gübreden yaklaşık 10 kat daha pahalı olduğu görülecektir. Sonuç olarak aynı masraf ve etkiyi karşılaştırırsak sıvı gübre kullanımı yaklaşık 80 kat daha cazip bir üründür.

RİSK YOK

Bayi veya Temsilci olan kişiler ilk alım limitlerinde ürün siparişi verdikten sonra 180 iş günü içinde sistemden çıkmak isterlerse ellerinde kalan tekrar satılabilecek tüm ürünü ve/veya kalan ürünü iade ederek ödemelerinin tamamını ve/veya kalan miktarını geri alabileceklerdir. Böylece pazarlayamadıkları veya devam etmekten vazgeçtikleri bu sistemden zarar etmeden çıkabileceklerdir.

Şirketimizin Doğru Tanıtılması

Bu sektörde profesyonel bir üretici olarak 30 yıldır faaliyet gösteren yurtdışı merkezli bir firmanın danışmanlığı ile yol alıyoruz. Üretmekte olduğumuz doğal solucan gübresinin hammadde ihtiyacı için gerek büyükbaş hayvan kapasitesi gerekse de gübremizin saha çalışmaları için geniş tarım arazileri olan stratejik ortaklar ile güçleniyoruz. Uygulama başarımızı kanıtlamak amacıyla tüm AR-GE ve saha çalışmalarımızı büyük üreticiler nezdinde ve Selçuk Üniversitesi işbirliğinde yapıyoruz. Sektörde büyük üretici olma hedefi ile pazarda marka olacak yatırımlar yapıyoruz. Bayi / Temsilci sistemi ile ürünlerin ülke genelinde temininin kolaylaştırıldığı bir sistem üzerinden çalışmalar yürütüyoruz. Kendisi ile yol alan üreticilere, Bayi ve Temsilcilere destek olacak projeler ve imkanlar sunan, kurumsal kimliğe önem veren bir şirketiz. Yenilikçi yaklaşımlar ile gübremizden faydalanarak oluşturduğumuz farklı ürünleri sunma gayreti içinde olacağız (Mantar üretimi, çiftlik balıklarına yönelik balık yemi, kendi tarlalarımızda üreteceğimiz organik meyve/sebze vb).

En önemlisi; kullanarak elde edeceğiniz daha sağlıklı üretimle mutlu olacağınız, daha fazla verimle kazanacağınız, etkileriyle çevrenize rahatlıkla önerebileceğiniz ve her zaman güvenebileceğiniz bir ürün sunma gayretindeyiz.