SEPETİM

Vizyon

Hakkımızda

2015 yılında tarım sektörüne güvenen girişimci ve çevreci ortaklar ile sektörde 30 yıldır faaliyet gösteren yabancı ülke merkezli büyük bir üreticiden danışmanlık desteği alarak projeye başladık.

Profesyonel bir anlayış çerçevesinde ürünlerimizin analizi, çeşitli tarım ürünlerine etkisi ve AR-GE çalışmalarına yönelik olarak Selçuk Üniversitesi ile 2016 yılında yaptığımız anlaşma ile sonuçlar rapor haline getirildi ve uygulamalarda en etkili kullanım reçeteleri geliştirildi. Halihazırda muhtelif alanlar ve ürünler üzerindeki çalışmalarımız devam etmektedir.

2016 yılında stratejik ortak olarak İLCİ Tarım ve İLCİ Süt şirketimize katıldı. Kırşehir tesislerinde üretim faaliyetlerini büyüttük. 2017 yılı içinde Kütahya’da kurulan yeni tesisimizde üretim kapasitemizi ve hammadde gücümüzü arttırdık.

2018 yılı ilk çeyreğinde İzmir’deki yeni tesisimizde üretime başlayarak kapasitemizi daha da artıracak ve hedeflerimize emin adımlar ile ilerleme fırsatı bulacağız.

Hedefler

Gerek atıkları değerlendirmek gerekse de doğal ve organik ürünleri oluşturacak bitkilere besin ve sağlık veren mucizevi solucan gübresini en kaliteli şekilde üretmek.

Türkiye genelinde üretici bayii ağı oluşturarak büyük pazarlarda söz sahibi olmak.

Sektöre farklı ve değerli ürünler sunmak amacıyla AR-GE destekli çalışmalara öncelik vermek, stratejik ortaklarımız ile faaliyetlerimize kalitesi kabul görmüş bir marka olarak devam etmek.

Yurtdışı pazarlarda kendi markamız ile ürün pazarlamak.

Vizyon

  • 5 yıl içinde Türkiye’de organik gübre üreten lider firmalardan birisi olmak.
  • Yaklaşık 20 üretici bayii ağıyla yüksek kapasitede üretim olanağı sağlamak.
  • Teknolojik olanaklardan faydalanarak en kaliteli katı-sıvı solucan gübresini tarım sektörüne kazandırmak.
  • Dünya çapında tanınan ve kullanılan bir gübreye sahip olmak.